Trail Balticu videod

Levila kõndis jala Iklast Ülemistesse, et aru saada Rail Balticust. Et näha ja jäädvustada neid paiku, mida mööda võib tulevikus joosta raudtee. Või siis mitte – kui uskuda Rail Balticu vastaseid.

Me kõndisime avatud pilgu ja kaameraga Iklast Ülemistele. Meie videod jäävad alles, vaatamiseks tulevastele põlvedele.

Vaata päevade videosalvestusi altpoolt.

Vaata ka treilerit.

Rändaja seadis oma sammud liiprite takti ning kõndis ja kõndis. Eelmiste päevade viivitus tuli tasa teha. Kokku tuli 31 kilomeetrit, kuid kui rändaja jõudis naise juurde, kes on hättajäänud siile üles kasvatanud, võttis ta aja maha, sest siilid on tema lemmikud.

Avaldatud: 10.2020

Käes on laupäev – teatud ringkondades tuntud ka kui ajujahipäev. Sellest hoolimata kavatseb rändaja just täna teha kõige kiiremat tempot.

Avaldatud: 10.2020

See rännak meenutab üha rohkem teekonnafilmi. Peategelane kohtub iga päev inimestega, kes räägivad talle oma lootustest ja hirmudest. Rändajal on tunne, et ta saab neist iga päev rohkem aru.

Avaldatud: 10.2020

Mida lähemale rändaja jõuab suuremale asustusele, seda rohkem uudistajaid ja kaasamatkajaid matkaja kohtab. Keegi tuleb lihtsalt “hullu” vaatama, mõned jalutavad kaasa.

Avaldatud: 10.2020

Kaks meest ilmusid välja ühelt metsarajalt, ja kuna eilse päeva lõpuks tundsin end üsna kurnatuna, oli mul hea meel kahe sõbraliku kaaslase üle, kellega koos ununes see, et selg oli tegelikult juba näiteks valusaks muutunud.

Avaldatud: 10.2020

Rändaja pakkis asju. GPS-kell. Träkker. Snäkid. Karupeletamise sireen. Filterpudel, millega saab isegi porilombi vee joodavaks muuta. Seejärel kinnitas ta rihmadega enda ümber iPhone 11 ja ühe lisakaamera. Kuskil kotis olid veel akud ja otseülekandeks vajalik saatja. Kell 8.01 astus rändaja üle kraavi tihnikusse.

Avaldatud: 10.2020

Veel Levila lugusid: