Suveöö unenägu - Levila

Suveöö unenägu

Suvi on end mõnuga välja sirutanud ja “Kapsapea” otsustas selle täiusliku suvetunde eriti soojade tekstide ja meeleolumuusika kaudu kinni püüda ja ära salvestada. Nii igaks juhuks.

Saatejuhid: Berit Kaschan ja Ester Urbala
Helikujundus: Janek Murd
Kaanekujundus: Joonas Sildre
Avaldatud: 06.2021

Kirjanduspodcasti Kapsapea 7. osa.

Sel korral sõidame Tove Janssoni suvesaarele, mängime Maughamiga tennist, joome võililleveini, kehastume Priidikuteks ja kanname mõnuga ette Suumani Sassi luulet, vaatame äikest Soolavaresel ja loomulikult kohtume mitmekülgse Nipernaadiga. Ning siis, kui suvesoe juba mõistust hakkab viima, tulevad vihm ja juulikuu pahed.

Saatest kõlama jäänud teosed:
T. Jansson “Suveraamat”, P. Mayle "Elu Provence'is", W. S. Maugham „Rangelt isiklik“, R. Bradbury “Võilillevein”, A. Gailit “Toomas Nipernaadi”, A. Aalmann “Verihaljas”, A. Ivask “Mere silmad”, A. Suuman ““Krähmukirjad. Luulet 1963-1966.””, A. Kasemaa „Mees otsib naist“, J. Sang “Palava päeva käes maas” / Chalice “Siuh”, HU? “Linnasuve laul” / L. Ojamaa “Linnasuwelaul”, M. Kangur “Armkude”, M. Heinsaar “Pingeväljade aednik”, K. Ehin “Kohtumised”, V. Luik “Mis oleks kui…”, F. S. Fitzgerald „Sume on öö“, J. Fowles „Eebenipuust torn“, A. Lindgren “Väike Tjorven, Pootsman ja Mooses”

Kasutatud muusika:
Karavan - Pärlipüüdja 
Luigelaulunelik - Ukuaru valss 
Chalice - Siuh 
HU? - Linnasuve laul 
Ellerhein - Suveöö

Berit Kaschan on veendunud, et lugemine teeb inimese õnnelikuks ja vabaks. Ja ta ei väsi seda kordamast.

Ester Urbala on kirglik lugeja, kes andis juhtumisi äsja välja oma esimese novellikogu. Tema kaastööd on ilmunud ajakirjades Looming ja Edasi.org.

Kas sulle meeldib Levila?
Nüüd saad meid toetada ka telefoni teel!

5 eurot9001006
20 eurot9001007

Levila logo